טיפול רגשי באמצעות אומנות ויצירה
טיפול רגשי באמצעות אומנות ויצירה
טיפול רגשי המאפשר ביטוי עצמי, צמיחה אישית, סיוע רגשי, וחיזוק הבטחון העצמי באמצעות פעילויות יצירה ואומנות. לכל אדם, בכל גיל, וללא תנאים מקדימים.

טיפול רגשי באמצעות פסיכודרמה
טיפול רגשי באמצעות פסיכודרמה
טיפול אישי או קבוצתי, הנובע ממקורות היצירתיות והספונטניות, המטופל מבטא את עצמו ואת עולמו הפנימי באמצעות הדרמה. הטיפול מרחיב את מימדי הביטוי העצמי, מביא לשיפור משמעותי בהגדרת הזהות האישית והמקצועית, וכן מחזק את החוסן הנפשי להתמודדות עם בעיות מחיי היומיום.

טיפול רגשי באמצעות תנועה
טיפול רגשי באמצעות תנועה
הטיפול באמצעות תנועה יוצא מן ההנחה כי הגוף והנפש הם יחידה אחת, וקיים קשר הדדי ביניהם, בין תנועות הגוף לרגשות. תחום טיפולי זה מחבר בין תיאוריות פסיכולוגיות שונות לבין הידע מתחום התנועה והגוף

טיפול זוגי
טיפול זוגי
טיפול זוגי נועד לספק לבני הזוג נקודת מבט מקצועית ואובייקטיבית לבעיות עמן הם מתמודדים בחיי הנישואין. כמו כן, הוא מסייע להם להבין כיצד כל אחד מהם תורם לבעיות, ומה עליו לשנות בהתנהגותו, כמו גם עוזר להם בהכוונה ובכלים להתמודדות עם הקשיים שהם מציגים.

טיפול משפחתי
טיפול משפחתי
טיפול משפחתי נועד לסייע למשפחות ליצור שינוי או התפתחות ביחסים, כאשר ההנחה בבסיס הטיפול היא שמעורבות המשפחה בהתמודדות עם קשיים הנה מועילה ביותר, גם אם מרכז הבעיה הוא רק אחד מבני המשפחה.